top of page

Akce

čt 09. 11.

|

Pardubice

Poezie do škol exhibice

Po roční pauze se opět vrací projekt Poezie do škol! Po celodenním workshopu se studenty se básníci pochlubí se svými výtvory na večerní exhibici, kde se představí jak práce z celého dne, tak i jednotlivé výstupy, které si básníci připravili.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Poezie do škol exhibice
Poezie do škol exhibice

Čas a místo

09. 11. 2023 18:00 – 19:30

Pardubice, Ul. Sv. Anežky České 29, 530 02 Pardubice, Česko

O události

Každý rok na podzim během festivalu Dne Poezie pořádáme vystoupení pro studenty základních a středních škol, abychom jim ukázali, že poezie nemusí být pouze nudné čtení básní v lavicích. Tento rok bude menší změna, studenti nebudou pouze pasivně poslouchat výstupy, ale aktivně se zapojí do básnického tvoření! Studentům ukážeme, jak básníci vystoupení tvoří a budou si moct vyzkoušet v malých skupinkách, jak se tvoří rýmy a na jaké téma by chtěli báseň napsat. Básníci a básnířky jim v procesu pomůžou a studenti si tak budou moct odnést své výtvory domů.

Po celodenním workshopu se studenty se básníci pochlubí se svými výtvory na večerní exhibici, kde se představí jak práce z celého dne, tak i jednotlivé výstupy, které si básníci připravili. Přijďte se pobavit, dát si drink v klubu 29 a strávit čtvrteční večer na poezií! 

Vstupné: 100,- Kč na místě

Děkujeme stránce kudyznudy.cz za zveřejnění této akce na svých stránkách. 

Sdílet událost

bottom of page